1455J1202
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455J1202 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1455J1202
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM NATURAL 4.72"LX3.07"W
Ngā Rauemi: 1.1455J1202.pdf2.1455J1202.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1455J1202
Tau Wae 1455J1202 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga BOX ALUM NATURAL 4.72"LX3.07"W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9655 pcs Pepa Raraunga 1.1455J1202.pdf2.1455J1202.pdf
Taumaha 0.32 lb (145.15g) Te matotoru 0.060" (1.52mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1455 Ratonga -
Ētahi Ingoa HM891 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum; Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.063" (27.00mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum; Plastic Natural End Panel(s) 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) X 1.063" (27.00mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Natural
Area (L x W) 14.5 in² (94 cm²)