1455C1201BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455C1201BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1455C1201BK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.72"L X 2.13"W
Ngā Rauemi: 1.1455C1201BK.pdf2.1455C1201BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1455C1201BK
Tau Wae 1455C1201BK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 7317 pcs Pepa Raraunga 1.1455C1201BK.pdf2.1455C1201BK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.060" (1.52mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1455 Ratonga -
Ētahi Ingoa 1455C1201BK-ND
HM1715
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.906" (23.00mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 4.724" L x 2.126" W (120.00mm x 54.00mm) X 0.906" (23.00mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 10.1 in² (65 cm²)