1455APLBK-10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1455APLBK-10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BEZEL SOLID PLASTIC BLK 10/PACK
Ngā Rauemi:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1455APLBK-10
Tau Wae 1455APLBK-10 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 23388 pcs Pepa Raraunga
Momo Bezel Rahi / Rahi 2.756" L x 0.472" W x 0.098" H (70.00mm x 11.99mm x 2.49mm)
Raupapa 1455 Ētahi Ingoa 1455APLBK-10-ND
HM2852
Tuhinga Plastic, ABS Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mo te Whakamahia me te / Products Related 1455A Series
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Plastic, ABS Bezel 2.756" L x 0.472" W x 0.098" H (70.00mm x 11.99mm x 2.49mm) Black