1452DE11
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1452DE11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1452DE11
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM GRAY 10.99"L X 7.5"W
Ngā Rauemi: 1.1452DE11.pdf2.1452DE11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1452DE11
Tau Wae 1452DE11 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 1100 pcs Pepa Raraunga 1.1452DE11.pdf2.1452DE11.pdf
Taumaha - Te matotoru 18 Gauge
Rahi / Rahi 10.990" L x 7.500" W (279.15mm x 190.50mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1452 Ratonga -
Ētahi Ingoa 1452DE11-ND
HM2820
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 8.500" (215.90mm) Ngā āhuatanga Separate Panel or Cover Thickness, Vented Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Gray U Shaped Pieces 10.990" L x 7.500" W (279.15mm x 190.50mm) X 8.500" (215.90mm) Hoahoa U Shaped Pieces
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 82.4 in² (532 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: 76 WAY SOCKET HOUSING
I roto i te taonga: 5321 pcs
Tikiake: 1452995-4.pdf
RFQ
1452A
1452A
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 BRASS 7/16"
I roto i te taonga: 124995 pcs
Tikiake: 1452A.pdf