1447SJ12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1447SJ12
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 42"L X 37.38"W
Ngā Rauemi: 1.1447SJ12.pdf2.1447SJ12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 126 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1447SJ12
Tau Wae 1447SJ12 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 126 pcs Pepa Raraunga 1.1447SJ12.pdf2.1447SJ12.pdf
Taumaha 200 lbs (90.7kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 42.000" L x 37.380" W (1066.80mm x 949.45mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1447S Ratonga IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 12.000" (304.80mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 42.000" L x 37.380" W (1066.80mm x 949.45mm) X 12.000" (304.80mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 1570 in² (1.013 m²)