1447AB10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1447AB10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 24"L X 21.38"W
Ngā Rauemi: 1.1447AB10.pdf2.1447AB10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 231 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1447AB10
Tau Wae 1447AB10 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 231 pcs Pepa Raraunga 1.1447AB10.pdf2.1447AB10.pdf
Taumaha 68 lbs (30.8kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 24.000" L x 21.380" W (609.60mm x 543.05mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1447A Ratonga IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 10.000" (254.00mm)
Ngā āhuatanga Interior Panels Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 24.000" L x 21.380" W (609.60mm x 543.05mm) X 10.000" (254.00mm)
Hoahoa Hinged Door, Lid Puka Momo Box
Tae Gray Area (L x W) 513 in² (3310 cm²)