1427E1BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1427E1BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1427E1BK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua HANDLE 2" STEEL BLACK 1 PAIR
Ngā Rauemi: 1.1427E1BK.pdf2.1427E1BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1427E1BK
Tau Wae 1427E1BK Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga HANDLE 2" STEEL BLACK 1 PAIR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26756 pcs Pepa Raraunga 1.1427E1BK.pdf2.1427E1BK.pdf
Momo Instrumentation Tae / Tiri / Rahi Hoe #6-32
Raupapa 1427 Ētahi Ingoa HM1334
Momo Tae Screw Holes, Back Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Steel, Black Coating Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Length - Center ki te Center 2.000" (50.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.032" (26.21mm) Whakaahuatanga Taipitopito Instrumentation Handle Steel, Black Coating Screw Holes, Back
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1427E
1427E
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: HANDLE 2"MOUNTING/1"HEIGHT
I roto i te taonga: 27667 pcs
Tikiake: 1427E.pdf
RFQ
1427F
1427F
Whakaahuatanga: HANDLE NICKEL MOUNTING CNTR 3.7"
I roto i te taonga: 4461 pcs
Tikiake: 1427F.pdf