1422VW12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422VW12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1422VW12
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 42"L X 48"W
Ngā Rauemi: 1.1422VW12.pdf2.1422VW12.pdf3.1422VW12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 79 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 79 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1422VW12
Tau Wae 1422VW12 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 79 pcs Pepa Raraunga 1.1422VW12.pdf2.1422VW12.pdf3.1422VW12.pdf
Taumaha 161 lbs (73kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 42.000" L x 48.000" W (1066.80mm x 1219.20mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1422 Ratonga IP54, NEMA 12, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 12.000" (304.80mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 42.000" L x 48.000" W (1066.80mm x 1219.20mm) X 12.000" (304.80mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 2016 in² (1.301 m²)