1422N4SSD12F
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422N4SSD12F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1422N4SSD12F
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua CABINET ST STEEL 12.7X60.1X60.1
Ngā Rauemi: 1.1422N4SSD12F.pdf2.1422N4SSD12F.pdf3.1422N4SSD12F.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 18 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1422N4SSD12F
Tau Wae 1422N4SSD12F Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 18 pcs Pepa Raraunga 1.1422N4SSD12F.pdf2.1422N4SSD12F.pdf3.1422N4SSD12F.pdf
Taumaha 567 lbs (257.2kg) Tuhinga o mua Non-Vented
Momo Equipment Cabinet Kāhua Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Raupapa 1422
Whakatairanga Rara - Tuhinga Metal, Stainless Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Dual Door, Feet Door Stainless Steel
Kaupapa - Paewhiri 11.870" L x 56.000" W x 56.000" H (301.50mm x 1422.40mm x 1422.40mm) Kaupapa - Whānui 12.690" L x 60.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1527.30mm x 1527.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Stainless Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 12.690" L x 60.060" W x 60.130" H (322.33mm x 1527.30mm x 1527.30mm) Natural Tae Natural