1422N4B10F
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1422N4B10F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1422N4B10F
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua CABINET STEEL 10.7X48.1X60.1 GRY
Ngā Rauemi: 1.1422N4B10F.pdf2.1422N4B10F.pdf3.1422N4B10F.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 36 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 36 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1422N4B10F
Tau Wae 1422N4B10F Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 36 pcs Pepa Raraunga 1.1422N4B10F.pdf2.1422N4B10F.pdf3.1422N4B10F.pdf
Taumaha 475 lbs (215.5kg) Tuhinga o mua Non-Vented
Momo Equipment Cabinet Kāhua Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Raupapa 1422
Whakatairanga Rara - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Dual Door, Feet Door Steel
Kaupapa - Paewhiri 9.870" L x 44.000" W x 56.000" H (250.70mm x 1117.60mm x 1422.40mm) Kaupapa - Whānui 10.690" L x 48.060" W x 60.130" H (271.53mm x 1220.72mm x 1527.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 10.690" L x 48.060" W x 60.130" H (271.53mm x 1220.72mm x 1527.30mm) Gray Tae Gray