1418N4SSO10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4SSO10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418N4SSO10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX S STEEL NATURAL 42"L X 3"W
Ngā Rauemi: 1.1418N4SSO10.pdf2.1418N4SSO10.pdf3.1418N4SSO10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 56 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 56 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418N4SSO10
Tau Wae 1418N4SSO10 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 56 pcs Pepa Raraunga 1.1418N4SSO10.pdf2.1418N4SSO10.pdf3.1418N4SSO10.pdf
Taumaha 175 lbs (79.4kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 42.000" L x 30.000" W (1066.80mm x 762.00mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1418 Ratonga IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Stainless Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 10.000" (254.00mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 42.000" L x 30.000" W (1066.80mm x 762.00mm) X 10.000" (254.00mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Natural
Area (L x W) 1260 in² (8129 cm²)