1418N4SSJ12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4SSJ12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418N4SSJ12
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX S STEEL NATURAL 24"L X 24"W
Ngā Rauemi: 1.1418N4SSJ12.pdf2.1418N4SSJ12.pdf3.1418N4SSJ12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 106 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418N4SSJ12
Tau Wae 1418N4SSJ12 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 106 pcs Pepa Raraunga 1.1418N4SSJ12.pdf2.1418N4SSJ12.pdf3.1418N4SSJ12.pdf
Taumaha 71 lbs (32.2kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 24.000" L x 24.000" W (609.60mm x 609.60mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1418 Ratonga IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Stainless Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 12.000" (304.80mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 24.000" L x 24.000" W (609.60mm x 609.60mm) X 12.000" (304.80mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Natural
Area (L x W) 576 in² (3716 cm²)