1418N4S12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4S12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418N4S12
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 48"L X 36"W
Ngā Rauemi: 1.1418N4S12.pdf2.1418N4S12.pdf3.1418N4S12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 109 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 109 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418N4S12
Tau Wae 1418N4S12 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 109 pcs Pepa Raraunga 1.1418N4S12.pdf2.1418N4S12.pdf3.1418N4S12.pdf
Taumaha 225 lbs (102.1kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 48.000" L x 36.000" W (1219.20mm x 914.40mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1418 Ratonga IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 12.000" (304.80mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 48.000" L x 36.000" W (1219.20mm x 914.40mm) X 12.000" (304.80mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 1728 in² (1.115 m²)