1418N4M10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4M10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418N4M10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 36"L X 30"W
Ngā Rauemi: 1.1418N4M10.pdf2.1418N4M10.pdf3.1418N4M10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 142 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418N4M10
Tau Wae 1418N4M10 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 142 pcs Pepa Raraunga 1.1418N4M10.pdf2.1418N4M10.pdf3.1418N4M10.pdf
Taumaha 125 lbs (56.7kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1418 Ratonga IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 10.000" (254.00mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm) X 10.000" (254.00mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 1080 in² (6968 cm²)