1418KK12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418KK12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418KK12
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 30"L X 30"W
Ngā Rauemi: 1.1418KK12.pdf2.1418KK12.pdf3.1418KK12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 198 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 198 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418KK12
Tau Wae 1418KK12 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 198 pcs Pepa Raraunga 1.1418KK12.pdf2.1418KK12.pdf3.1418KK12.pdf
Taumaha 114 lbs (51.7kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 30.000" L x 30.000" W (762.00mm x 762.00mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1418 Ratonga IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 12.000" (304.80mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 30.000" L x 30.000" W (762.00mm x 762.00mm) X 12.000" (304.80mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 900 in² (5806 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1418K24
1418K24
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 30"L X 24"W
I roto i te taonga: 153 pcs
Tikiake: 1418K24.pdf
RFQ
1418KK8
1418KK8
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 30"L X 30"W
I roto i te taonga: 217 pcs
Tikiake: 1418KK8.pdf
RFQ
1418KA8
1418KA8
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 30"L X 12"W
I roto i te taonga: 306 pcs
Tikiake: 1418KA8.pdf
1418L6
1418L6
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 36"L X 24"W
I roto i te taonga: 235 pcs
Tikiake: 1418L6.pdf
1418K20
1418K20
I roto i te taonga: 198 pcs
Tikiake: 1418K20.pdf
1418K8
1418K8
I roto i te taonga: 224 pcs
Tikiake: 1418K8.pdf
1418KG8
1418KG8
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 30"L X 16"W
I roto i te taonga: 235 pcs
Tikiake: 1418KG8.pdf
1418K6
1418K6
I roto i te taonga: 217 pcs
Tikiake: 1418K6.pdf
1418KR8
1418KR8
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 24"L X 30"W
I roto i te taonga: 248 pcs
Tikiake: 1418KR8.pdf
1418L8
1418L8
I roto i te taonga: 213 pcs
Tikiake: 1418L8.pdf
1418L12
1418L12
I roto i te taonga: 189 pcs
Tikiake: 1418L12.pdf
1418L10
1418L10
I roto i te taonga: 223 pcs
Tikiake: 1418L10.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel