1418JL11
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418JL11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418JL11
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 36"L X 24"W
Ngā Rauemi: 1.1418JL11.pdf2.1418JL11.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 171 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 171 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418JL11
Tau Wae 1418JL11 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 171 pcs Pepa Raraunga 1.1418JL11.pdf2.1418JL11.pdf
Taumaha 96 lbs (43.5kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1418J Ratonga IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12, UL 508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 11.000" (279.40mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) X 11.000" (279.40mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 864 in² (5574 cm²)