1418AR10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418AR10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418AR10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 24"L X 12"W
Ngā Rauemi: 1.1418AR10.pdf2.1418AR10.pdf3.1418AR10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 387 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 387 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418AR10
Tau Wae 1418AR10 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 387 pcs Pepa Raraunga 1.1418AR10.pdf2.1418AR10.pdf3.1418AR10.pdf
Taumaha 42 lbs (19.1kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 24.000" L x 12.000" W (609.60mm x 304.80mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1418 Ratonga IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 10.000" (254.00mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 24.000" L x 12.000" W (609.60mm x 304.80mm) X 10.000" (254.00mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 288 in² (1858 cm²)