1414PHO10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1414PHO10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1414PHO10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 16"L X 14"W
Ngā Rauemi: 1.1414PHO10.pdf2.1414PHO10.pdf3.1414PHO10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 622 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1414PHO10
Tau Wae 1414PHO10 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 622 pcs Pepa Raraunga 1.1414PHO10.pdf2.1414PHO10.pdf3.1414PHO10.pdf
Taumaha 26 lbs (11.8kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1414 Ratonga IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Metal, Steel Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 10.000" (254.00mm)
Ngā āhuatanga Interior Panels Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 10.000" (254.00mm)
Hoahoa Hinged Door, Lid Puka Momo Box
Tae Gray Area (L x W) 224 in² (1445 cm²)