1414N4PHSSO10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1414N4PHSSO10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1414N4PHSSO10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX S STEEL NATURAL 16"L X 14"W
Ngā Rauemi: 1.1414N4PHSSO10.pdf2.1414N4PHSSO10.pdf3.1414N4PHSSO10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 189 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 189 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1414N4PHSSO10
Tau Wae 1414N4PHSSO10 Kaihanga Hammond Manufacturing
Taumaha 28 lbs (12.7kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1414 N4 PH Ratonga IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Stainless Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 10.000" (254.00mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 10.000" (254.00mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box Tae Natural
Area (L x W) 224 in² (1445 cm²)