1414N4PHO10LP
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1414N4PHO10LP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1414N4PHO10LP
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 16"L X 14"W
Ngā Rauemi: 1.1414N4PHO10LP.pdf2.1414N4PHO10LP.pdf3.1414N4PHO10LP.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 491 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1414N4PHO10LP
Tau Wae 1414N4PHO10LP Kaihanga Hammond Manufacturing
Taumaha 26 lbs (11.8kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1414 N4 PH Ratonga IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 10.000" (254.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 10.000" (254.00mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box Tae Gray
Area (L x W) 224 in² (1445 cm²)