1182N240
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182N240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182N240
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Ngā Rauemi: 1.1182N240.pdf2.1182N240.pdf3.1182N240.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 693 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182N240
Tau Wae 1182N240 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 693 pcs Pepa Raraunga 1.1182N240.pdf2.1182N240.pdf3.1182N240.pdf
Taumaha 13 lbs (5.9kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 240V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 152.40mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Single Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 750 VA Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 73.15mm Nama - Whakaputa (Max) 3.13A