1182D240
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182D240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182D240
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Ngā Rauemi: 1.1182D240.pdf2.1182D240.pdf3.1182D240.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182D240
Tau Wae 1182D240 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 2884 pcs Pepa Raraunga 1.1182D240.pdf2.1182D240.pdf3.1182D240.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 240V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 76.20mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Single Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 30 VA Ētahi Ingoa 1182D240-ND
HM2414
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 31.75mm
Nama - Whakaputa (Max) 125mA Tapanga Paatata No