V881BA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V881BA60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V881BA60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1500V 70KA CHASSIS
Ngā Rauemi: V881BA60.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 788 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V881BA60
Tau Wae V881BA60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1500V 70KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 788 pcs Pepa Raraunga V881BA60.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.5kV Varistor Voltage (Min) 1.35kV
Varistor Voltage (Max) 1.65kV Raupapa BA
Packaging Bulk Paa / Case Encased Disc
Ētahi Ingoa F4100
V881BA60-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 1.15kV
Maximum AC Volts 880V Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 3200J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5kV 70kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc I teie nei - Te tere 70kA
Capacitance @ Frequency 2700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07P420L1T
V07P420L1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 162581 pcs
Tikiake: V07P420L1T.pdf
RFQ
V8818N
V8818N
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: HEATSINK ALUM ANOD
I roto i te taonga: 82762 pcs
Tikiake: V8818N.pdf
RFQ
V14E300PL4B7
V14E300PL4B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM