V85MLA1210NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V85MLA1210NH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V85MLA1210NH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 105V 250A 1210
Ngā Rauemi: 1.V85MLA1210NH.pdf2.V85MLA1210NH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V85MLA1210NH
Tau Wae V85MLA1210NH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 105V 250A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93738 pcs Pepa Raraunga 1.V85MLA1210NH.pdf2.V85MLA1210NH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 105V Varistor Voltage (Min) 95V
Varistor Voltage (Max) 115V Raupapa MLA
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa F2224DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 85V
Maximum AC Volts 67V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 105V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) I teie nei - Te tere 250A
Capacitance @ Frequency 260pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V8510SN-T
V8510SN-T
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: HEATSINK ALUM ANOD
I roto i te taonga: 104073 pcs
Tikiake: V8510SN-T.pdf
RFQ
V85MLA1210H
V85MLA1210H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 105V 250A 1210
I roto i te taonga: 129936 pcs
Tikiake: V85MLA1210H.pdf
RFQ
V8508I
V8508I
Whakaahuatanga: HEAT SINK ANOD ALUM TO-220
Tikiake: V8508I.pdf
V85MLA1210A
V85MLA1210A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: V85MLA1210A.pdf
V8511Z
V8511Z
Tikiake: V8511Z.pdf
V85MLA1210NA
V85MLA1210NA
Tikiake: V85MLA1210NA.pdf
V85MLA1210WA
V85MLA1210WA
Tikiake: V85MLA1210WA.pdf
V8511W
V8511W
Tikiake: V8511W.pdf
V8511X
V8511X
Tikiake: V8511X.pdf
V85AS00C-AZC00-000
V85AS00C-AZC00-000
Kaihanga: Carling Technologies
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
Tikiake: V85AS00C-AZC00-000.pdf
V8510B-T
V8510B-T
Tikiake: V8510B-T.pdf
V8511Y
V8511Y
Tikiake: V8511Y.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel