V82ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V82ZC05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V82ZC05P
Tau Wae V82ZC05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 343435 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 68V Maximum AC Volts 50V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 2.0J Whakaahuatanga Taipitopito 82V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 355pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V82ZA4
V82ZA4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 4639 pcs
Tikiake: V82ZA4.pdf
RFQ
V82ZC05PX2855
V82ZC05PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 400A DISC 5MM