V68MLA1206WH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68MLA1206WH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V68MLA1206WH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 83V 180A 1206
Ngā Rauemi: 1.V68MLA1206WH.pdf2.V68MLA1206WH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V68MLA1206WH
Tau Wae V68MLA1206WH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 83V 180A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5993 pcs Pepa Raraunga 1.V68MLA1206WH.pdf2.V68MLA1206WH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 83V Varistor Voltage (Min) 76V
Varistor Voltage (Max) 90V Raupapa MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 68V Maximum AC Volts 50V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 83V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 180A
Capacitance @ Frequency 150pF @ 1MHz