V680LA100B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V680LA100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V680LA100B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V680LA100B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V680LA100B
Tau Wae V680LA100B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4188 pcs Pepa Raraunga V680LA100B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.06kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.13kV Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 875V Maximum AC Volts 680V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 260J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.06kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 380pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V680-HS65-R 12.5M
V680-HS65-R 12.5M
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: V680 HEAD 100MM SQ FLEX 12.5M
I roto i te taonga: 113 pcs
Tikiake: V680-HS65-R 12.5M.pdf
RFQ
V680-HS63-W 12.5M
V680-HS63-W 12.5M
Whakaahuatanga: IP67 HF BLOCK ANTENNA
I roto i te taonga: 287 pcs
Tikiake: V680-HS63-W 12.5M.pdf
RFQ
V680-HS63-W 2M
V680-HS63-W 2M
I roto i te taonga: 453 pcs
Tikiake: V680-HS63-W 2M.pdf
V680-HS65-W 12.5M
V680-HS65-W 12.5M
Whakaahuatanga: ANTENNA 100SQ 12.5M CABLE
I roto i te taonga: 246 pcs
Tikiake: V680-HS65-W 12.5M.pdf
V680LA100BPX10
V680LA100BPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1060V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 87085 pcs
Tikiake:
V680LA100BPX1347
V680LA100BPX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 79560 pcs
Tikiake: V680LA100BPX1347.pdf
V680LA100BPX2855
V680LA100BPX2855