V660LC100BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LC100BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V660LC100BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V660LC100BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V660LC100BP
Tau Wae V660LC100BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93804 pcs Pepa Raraunga V660LC100BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.02kV Varistor Voltage (Min) 940V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 850V Maximum AC Volts 660V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 250J Whakaahuatanga Taipitopito 1.02kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V660LC100BPX10
V660LC100BPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 70053 pcs
Tikiake: V660LC100BPX10.pdf
RFQ
V660LC50A
V660LC50A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 4646 pcs
Tikiake: V660LC50A.pdf
RFQ
V660LC100B
V660LC100B