V625LU80CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V625LU80CPX10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V625LU80CPX10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V625LU80CPX10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V625LU80CPX10
Tau Wae V625LU80CPX10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66462 pcs Pepa Raraunga V625LU80CPX10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 490J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V625LU40APX2855
V625LU40APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 71044 pcs
Tikiake:
RFQ
V625LU10PX2855
V625LU10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 193398 pcs
Tikiake:
RFQ
V625LU80CP
V625LU80CP
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM