V575LU80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LU80BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V575LU80BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V575LU80BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V575LU80BP
Tau Wae V575LU80BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73544 pcs Pepa Raraunga V575LU80BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 889.5V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 960V Raupapa LU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 730V Maximum AC Volts 575V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 220J Whakaahuatanga Taipitopito 889.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 450pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V575LU80B
V575LU80B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 4548 pcs
Tikiake: V575LU80B.pdf
RFQ
V575LU80CP
V575LU80CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 58053 pcs
Tikiake: V575LU80CP.pdf
RFQ
V575LU40APX2855
V575LU40APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake:
V575LU80BPX10
V575LU80BPX10
Tikiake:
V575LU80BPX2855
V575LU80BPX2855