V575LT80CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V575LT80CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V575LT80CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V575LT80CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V575LT80CP
Tau Wae V575LT80CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66346 pcs Pepa Raraunga V575LT80CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 575V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 460J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V575LT40CPX2855
V575LT40CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 113449 pcs
Tikiake: V575LT40CPX2855.pdf
RFQ
V575LT40APX2855
V575LT40APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 115606 pcs
Tikiake:
RFQ
V575LT80CPX10
V575LT80CPX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM