V571HF34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V571HF34 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V571HF34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V571HF34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V571HF34
Tau Wae V571HF34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12834 pcs Pepa Raraunga V571HF34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa HF34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 730V Maximum AC Volts 570V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 770J Whakaahuatanga Taipitopito 910V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 2200pF @ 1MHz