V56ZS05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V56ZS05P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V56ZS05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V56ZS05P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V56ZS05P
Tau Wae V56ZS05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 56V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 489160 pcs Pepa Raraunga V56ZS05P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 56V Varistor Voltage (Min) 50.4V
Varistor Voltage (Max) 61.6V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 45V Maximum AC Volts 35V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.50J Whakaahuatanga Taipitopito 56V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V56ZC3P
V56ZC3P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
I roto i te taonga: 255859 pcs
Tikiake:
RFQ
V56ZS20PX10
V56ZS20PX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 167026 pcs
Tikiake:
RFQ
V56ZS05PX2855
V56ZS05PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
V56ZS20PX2855
V56ZS20PX2855
V56ZS2
V56ZS2
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 250A DISC 7MM