V56ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V56ZC05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V56ZC05P
Tau Wae V56ZC05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 56V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 467690 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 56V Varistor Voltage (Min) 50.4V
Varistor Voltage (Max) 61.6V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 45V Maximum AC Volts 35V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.50J Whakaahuatanga Taipitopito 56V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V56ZC20P
V56ZC20P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 147637 pcs
Tikiake:
RFQ
V56ZA8
V56ZA8
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5644 pcs
Tikiake: V56ZA8.pdf
RFQ
V56ZC20PX2855
V56ZC20PX2855
Tikiake:
V56ZC05PX2855
V56ZC05PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 100A DISC 5MM