V510PA80C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V510PA80C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 820V 6.5KA BASE MOUNT
Ngā Rauemi: V510PA80C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V510PA80C
Tau Wae V510PA80C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 820V 6.5KA BASE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5506 pcs Pepa Raraunga V510PA80C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 735V
Varistor Voltage (Max) 860V Raupapa PA
Packaging - Paa / Case Base Mount
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 675V Maximum AC Volts 510V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 190J
Whakaahuatanga Taipitopito 820V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz