V5.5MLN41206WH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V5.5MLN41206WH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V5.5MLN41206WH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 8.95V 30A 1206
Ngā Rauemi: V5.5MLN41206WH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V5.5MLN41206WH
Tau Wae V5.5MLN41206WH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 8.95V 30A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136548 pcs Pepa Raraunga V5.5MLN41206WH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 8.95V Varistor Voltage (Min) 7.1V
Varistor Voltage (Max) 10.8V Raupapa MLN
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa F3836TR
V5.5MLN41206WH-ND
V55MLN41206WH
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 5.5V
Maximum AC Volts 4V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.10J
Whakaahuatanga Taipitopito 8.95V 30A Varistor 4 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 30A
Capacitance @ Frequency 300pF @ 1MHz