V48MLA1210WH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V48MLA1210WH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48MLA1210WH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 60.5V 250A 1210
Ngā Rauemi: 1.V48MLA1210WH.pdf2.V48MLA1210WH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48MLA1210WH
Tau Wae V48MLA1210WH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 60.5V 250A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6018 pcs Pepa Raraunga 1.V48MLA1210WH.pdf2.V48MLA1210WH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 60.5V Varistor Voltage (Min) 54.5V
Varistor Voltage (Max) 66.5V Raupapa MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 48V Maximum AC Volts 40V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 1.2J
Whakaahuatanga Taipitopito 60.5V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) I teie nei - Te tere 250A
Capacitance @ Frequency 400pF @ 1MHz