V481HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V481HG34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V481HG34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V481HG34
Tau Wae V481HG34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9664 pcs Pepa Raraunga V481HG34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa HG34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 650J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 2700pF @ 1MHz