V480LC10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V480LC10P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V480LC10P
Tau Wae V480LC10P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 234970 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 60J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz