V47ZXR1320
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V47ZXR1320
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 533 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V47ZXR1320
Tau Wae V47ZXR1320 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 533 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case - Tae Mahi -
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito Varistor
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V47ZU3PX2855
V47ZU3PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 500A DISC 10MM