V47ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V47ZU05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V47ZU05P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V47ZU05P
Tau Wae V47ZU05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 513804 pcs Pepa Raraunga V47ZU05P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa ZU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 38V Maximum AC Volts 30V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.40J Whakaahuatanga Taipitopito 47V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 585pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V47ZU1P
V47ZU1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
I roto i te taonga: 478249 pcs
Tikiake: V47ZU1P.pdf
RFQ
V47ZT7P
V47ZT7P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 145372 pcs
Tikiake: V47ZT7P.pdf
RFQ
V47ZU1
V47ZU1
Tikiake: V47ZU1.pdf
V47ZT3PX2855
V47ZT3PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Tikiake: V47ZT3PX2855.pdf
V47ZU05PX2855
V47ZU05PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Tikiake:
V47ZU20P
V47ZU20P
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Tikiake:
V47ZU20PX10
V47ZU20PX10
V47ZT3
V47ZT3