V47ZS20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZS20P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V47ZS20P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V47ZS20P
Tau Wae V47ZS20P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152498 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 38V Maximum AC Volts 30V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 23J Whakaahuatanga Taipitopito 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 11000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V47ZS05P
V47ZS05P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
I roto i te taonga: 520625 pcs
Tikiake: V47ZS05P.pdf
RFQ
V47ZS1PX2855
V47ZS1PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
I roto i te taonga: 411237 pcs
Tikiake: V47ZS1PX2855.pdf
RFQ
V47ZS20PX10
V47ZS20PX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Tikiake:
Tikiake: V47ZS1PX1347.pdf
V47ZS3PX1347
V47ZS3PX1347
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Tikiake:
V47ZS1
V47ZS1
Tikiake: V47ZS1.pdf
V47ZS1P
V47ZS1P
Tikiake: V47ZS1P.pdf
V47ZS20PX2855
V47ZS20PX2855