V47ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZC05P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V47ZC05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V47ZC05P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V47ZC05P
Tau Wae V47ZC05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 100A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 505328 pcs Pepa Raraunga V47ZC05P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 38V Maximum AC Volts 30V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.40J Whakaahuatanga Taipitopito 47V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 585pF @ 1MHz