V441HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V441HG34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 690V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V441HG34
Tau Wae V441HG34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 690V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10281 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 690V Varistor Voltage (Min) 622V
Varistor Voltage (Max) 758V Raupapa HG34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 587V Maximum AC Volts 440V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 620J Whakaahuatanga Taipitopito 690V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 2900pF @ 1MHz