V430RA22
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V430RA22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V430RA22
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 6.5KA ENCASED
Ngā Rauemi: V430RA22.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V430RA22
Tau Wae V430RA22 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 6.5KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 38160 pcs Pepa Raraunga V430RA22.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa RA
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Energy 140J Whakaahuatanga Taipitopito 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 900pF @ 1MHz