V420LU40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LU40CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V420LU40CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V420LU40CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V420LU40CP
Tau Wae V420LU40CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130510 pcs Pepa Raraunga V420LU40CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 390J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V420LXR1192
V420LXR1192
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR
I roto i te taonga: 607 pcs
Tikiake:
RFQ
V420LU20CPX2855
V420LU20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 100393 pcs
Tikiake: V420LU20CPX2855.pdf
RFQ
V420LU40CPX2855
V420LU40CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 98006 pcs
Tikiake: V420LU40CPX2855.pdf
V420LU40CPX10
V420LU40CPX10