V420LA20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LA20AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V420LA20AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V420LA20AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V420LA20AP
Tau Wae V420LA20AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 262960 pcs Pepa Raraunga V420LA20AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F3024
V420LA20AP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 90J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 300pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V420LA10CP
V420LA10CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 135993 pcs
Tikiake:
RFQ
V420LA20CP
V420LA20CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 153100 pcs
Tikiake: V420LA20CP.pdf
RFQ
V420LA20APX1347
V420LA20APX1347
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM