V391HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V391HA40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V391HA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 604V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V391HA40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V391HA40
Tau Wae V391HA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 604V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7493 pcs Pepa Raraunga V391HA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 604V Varistor Voltage (Min) 545V
Varistor Voltage (Max) 663V Raupapa HA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 510V Maximum AC Volts 385V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 550J Whakaahuatanga Taipitopito 604V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 3500pF @ 1MHz