V36ZT80P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V36ZT80P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V36ZT80P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V36ZT80P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V36ZT80P
Tau Wae V36ZT80P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148997 pcs Pepa Raraunga V36ZT80P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 36V Varistor Voltage (Min) 32.4V
Varistor Voltage (Max) 39.6V Raupapa ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 28V Maximum AC Volts 23V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 160J Whakaahuatanga Taipitopito 36V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 12000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V36ZS80
V36ZS80
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5706 pcs
Tikiake: V36ZS80.pdf
RFQ
V36ZT80PX2855
V36ZT80PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 138513 pcs
Tikiake:
RFQ
V36ZT80
V36ZT80
Tikiake: V36ZT80.pdf
V36ZT80PX10
V36ZT80PX10