V351HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V351HA40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V351HA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 549.5V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V351HA40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V351HA40
Tau Wae V351HA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 549.5V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6306 pcs Pepa Raraunga V351HA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 549.5V Varistor Voltage (Min) 495V
Varistor Voltage (Max) 604V Raupapa HA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 460V Maximum AC Volts 350V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 500J Whakaahuatanga Taipitopito 549.5V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 3600pF @ 1MHz